Defne Rüya Fidancılık - kurumsal

Hatay'ın Samandağ ilçesi Fidanlı köyünde meyve fidanı üretimine başlayan firmamız, farklı iklim isteklerine uygun, verimi yüksek bodur, yarı bodur ve klasik anaçlar üzerine aşılı Mandalina Fidanı, Nar Fidanı, Portakal Fidanı, Zeytin Fidanı, Badem Fidanı, limon Fidanı, Süs Fidanı çeşitlerini sertifikalı ve tamamen siz üreticilerin memnuniyetine dayalı üretimine devam etmektedir.
 
Meyve üreticilerine en iyi ürünü sunabilmek için geçmişten gelen tecrübemizi ve gelişen teknolojiyi kullanıyoruz. Bununla birlikte fidan çeşitlerimizi artıracak şekilde hareket ederek meyve üreticilerinin iklimine en uygun fidan çeşidini bulmalarına daha iyi yardımcı oluyoruz. Hem yurt dışından ithal ettiğimiz anaçlardan hem de kendi üretimimiz anaçlardan en iyilerini seçerek siz meyve üreticilerine ulaştırıyoruz.
 
Bir çok meyve çeşidinin ana vatanı olan Türkiye’de fidan üreticisi olarak yurtiçi ve yurtdışı fidan pazarlarında yüksek pay sahibi olmayı hedefliyoruz.

DEFNE RÜYA FİDANCILIK HİZMETLER

Tüm Hizmetler

Ürünlerimize göz atın..

Tümünü Görüntüle

Ürün portfolyomuz


Defne Rüya Fidancılık Yurtiçi ve Yurtdışı'nın birçok yerinde oluşan fidan talebinin büyük çoğunluğunu karşılayarak gün gün büyümekte ve faaliyet alanlarını genişletmektedir.

Greyfurt Fidanı

Hatay'da Defne Rüya Fidancılık olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Limon Fidanı

En fazla C vitamini bulunduran meyvelerden biri olan limon, sofraları süslemekle kalmayıp grip hastalığının da baş düşmanıdır.

Ağaç Kavunu

Ağaç kavunu, “turunçgillerin Türkiye’de pek etkisi olmamış bir üyesi, kendi yok, adı var”!

Portakal Fidanı

Turunç günümüze kadar Akdeniz Havzasında ve gerekse diğer turunçgiller üreticisi ülkelerde portakal, mandarin, limon ve altıntoplar için en çok kullanılan anaç olmuştur.

Nar (Hicaz) Fidanı

Meyve boyu ve ağırlığı çok büyüktür.

Gemlik Zeytin Fidanı

Marmara bölgesinin önemli zeytin çeşitlerindendir.

Bizimle irtibata geçin

Fidanlı Mah. 2739 Sk. No 11 Samandağ/Hatay

Telefon : 0535 600 95 23
E-mail : info@defneruyafidancilik.com

Görüş öneri ve dilekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz